216

Orbán Dezső (1884-1987)

Árnyas kert

Technika: olaj, falemez
Méret: 50,5 x 64 cm
j.j.l.: Orbán
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%