198

Art deco cukordoboz

800-as finomságú ezüst, 292 g,
10 x 15 cm,
jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, szimbolum mesterjegy
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%