212

Art-deco ezüst cukordoboz

Méret: 446 g, 13 x 12 x 10 cm
jelzett: Pest, 1936-1966 közt használt fémjel, S gyártójel
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%