183

Art Deco ezüst cukordoboz

Méret: 392 g, 7 x 12,5 x 9,5 cm
belül aranyozott, szimbólum mesterjegy (12)
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%