191

Art Deco ezüst cukordoboz

Méret: 362 g, 12 x 15 x 11 cm
jelzett: feloldatlan fémjel (9)
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%