76

Art Deco ezüst cukortartó üveg betéttel, csipesszel

Technika: 800-as finomságú ezüst, csiszolt üvegbetéttel
Méret: nettó 73 g, 5 x 9,5 x 4,5 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, FE mesterjegy
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%