ART WANTED 2023 I MŰTÁRGYFELVÉTEL 2023. JANUÁR 7-IG

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Boldog Új Esztendőt Kívánunk Mindenkinek!

Továbbra is várjuk Újévi Nagyárverés 2023 - hibrid aukciónkra klasszikus és 20. századi modern festményeket, szobrokat, arany- és ezüstékszereket, tárgyakat, Zsolnay- és óherendi porcelánokat!

Beadási határidő: 2023. január 7., szombat
Aukció időpontja: 2023. január 25., szerda 19h

A műtárgyak fotóját és paramétereit előzőleg az info@pinteraukcio.hu címre várjuk.

Hibrid árverésünk zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással vagy vételi megbízás leadásával vehetnek részt.

Emellett élőben is licitáljhatnak, illetve követhetik az aukciót az axioart.com weboldalon, előzetes regisztrációt követően.

Szőke Péter Jakab: Január (akril, olaj, vászon, 70 x 100 cm, j.j.l.: Szőke Péter Jakab)
Kikiáltási ár: 450 000 HUF

Tisztelettel: Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Olajos Ilka, Sipos Janka, Fövényi Sándor, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház Budapest
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
E-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook Instagram