338

Bozsó János (1922-1998)

Ártéri erdő

olaj, farost,
60 x 50 cm,
j.b.l.: Bozsó J. 1958 II. 18
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%