247

Ismeretlen

Árvíz

Technika: olaj, kartonra kasírozott vászon
Méret: 33 x 40 cm
j.b.l.: olvashatatlan 912 Paris
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%