570

Stohl, Michael (1813-1881)

Asszonyok

Technika: akvarell, papír
Méret: 65 x 51 cm
j.b.l.: Mich. Stohl 1869
HUF 300 000 — 400 000
EUR 964 — 1 285
USD 1 043 — 1 391

Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%