43

Jámbor-Mihályi Mónika (1982)

Asztal és sublót (2020)

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 100 cm
j.h.: Jámbor-Mihály Mónika 2020
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%