224

Ámos Imre (1907-1944)

Asztali csendélet

olaj, vászon, 80 x 50 cm, j.b.l.: Ámos
Reprodukálva:
Szenvedély és tudás - Bedő Rudolf Gyűjteménye, Magyar festészet, Kieselbach Galéria, 77. oldal
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft (6 427 EUR*, 6 955 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%