173

Szász István (1878-1965)

Asztali csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 66 x 75 cm
j.b.l.: Szász István
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%