Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Asztali csendélet

Technika: olaj, papír
Méret: 100 x 70 cm
j.b.l.: Szabó Zoltán 78

Ár: 252 000 Ft (810 EUR*, 876 USD*)