170

Sági Sándor (1917-2007)

Asztali csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Sághi S 82 B.almádi
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.10.26. 16:00