Freytag Zoltán (1901-1983)

Asztali csendélet gyümölcsökkel

Technika: olaj, farost
Méret: 70 x 50 cm
j.b.l.: Freytag

Ár: 133 000 Ft (427 EUR*, 463 USD*)