17

Freytag Zoltán (1901-1983)

Asztali csendélet gyümölcsökkel

Technika: olaj, farost
Méret: 70 x 50 cm
j.b.l.: Freytag
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%