233

Pap Géza (1883-?)

Asztraháni kikötő

akvarell, papír,
240x380 mm
j.b.l.:, Pap Géza Astrahán 1916
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%