Kató Kálmán (1876-1946)

Átkelés a folyón

Technika: olaj, karton
Méret: 29 x 37 cm
j.j.l.: Kató K.
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (133 EUR*, 147 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00