176

Márffy Ödön (1878-1959)

Átkelés a hídon

akvarell, papír
29 x 43 cm
j.b.l.: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%