Heinrich Ede: Attila lakomája (vázlat a Vigadó falképéhez)

Heinrich Ede (1819-1885)

Attila lakomája (vázlat a Vigadó falképéhez)

olaj, vászon,
103 x 138 cm,
j.b.f.: HE 18-63 szerepelt a XIX. Nemzet és Művészet-Kép és Önarckép című kiállításon az MNG-ben 2010
VÉDETT