P. Bak János (1913-1981)

Attila ravatalánál

Technika: olaj, vászon
Méret: 160 x 203 cm
j.j.l.: P. Bak János 1941

Ár: 1 120 000 Ft (3 111 EUR*, 3 425 USD*)