Juszkó Béla (1877-1969)

Attila ravatalánál

olaj, vászon, 180 x 285 cm,
j.b.l.: Juszkó 1935, j.j.l.: Attila ravatalánál (rovásírással)

Ár: 3 500 000 Ft (9 722 EUR*, 10 703 USD*)