Juszkó Béla (1877-1969)

Attila ravatalánál

olaj, vászon, 180 x 285 cm,
j.b.l.: Juszkó 1935, j.j.l.: Attila ravatalánál (rovásírással)

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft (6 667 EUR*, 7 339 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00