Ausburgi ezüst tál
Ausburgi ezüst tál
Ausburgi ezüst tál

Augsburgi ezüst tál

Technika: aranyozott antik ezüst
Méret: 23,5 x 27,5 cm
337g, jelzett: Augsburg 18. század vége 19. század elején használt fémjel, S,A mesterjegy