AUKCIÓ A VASZARY VILLÁBAN 2020 - TÁRGYFELVÉTEL

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Reménykedő szívvel és örömmel hirdetjük, hogy a tervek szerint idén ismét megrendezzük nyári balatoni nagyaukciónkat.

KERESÜNK: Balaton, nyár, szerelem, életigenlés, barátság, akt, víz, nap, kék, zöld, sárga, arany, folyó, tenger, hal, madár, gyümölcs, virág, vitorlázás, lovaglás, tenisz, golf, béke, harmónia……szóval mindent, ami életerőt tud adni az újrakezdéshez, a reményhez, a jövőhöz!
Mindez klasszikus- és 20. századi modern festményekben, szobrokban, műtárgyakban “elmesélve”.

Továbbá keresünk még Zsolnay- és Óherendi porcelánokat, magyar kerámiákat, posztereket, relikviákat, ezüst- és arany tárgyakat.

BEADÁS HATÁRIDEJE: 2020. június 19.

KAPCSOLATFELVÉTEL:
info@pinteraukcio.hu
+36 30 3310600

Kérésre a szállításba tudunk segíteni!

AZ ÁRVERÉSI KIÁLLÍTÁS HELYSZÍNE: VASZARY VILLA, Balatonfüred

"Az Innocent c. portrémon ismét megjelenik a zeneiség, a geometrikus és ritmikus háttér izgalmas kontrasztot hoz létre a mozdulatlan modellel. Az elmúlás, szépség, fiatalság és az örökérvényűség egyszerre jelenik meg a vásznon."

Zászkaliczky Ágnes (1980): Innocent (olaj, vászon, 100 x 140 cm, j.j.l.: ZÁ.)

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Bacsek Júlia, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery