168

Szilvásy Nándor (1927-2011)

Autóverseny (2006)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 100 cm
j.j.l.: Szilvásy
hátoldalon: hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%