Frank Frigyes: Az angyal csókja

84

Frank Frigyes (1890-1976)

Az angyal csókja

Technika: ceruza, akvarell, papír
Méret: 51 x 33 cm
j.j.l: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%