109

Az etióp-olasz háború 79. évfordulója 1975-ben (1975, Etiópia)

Technika: olaj, vászon
Méret: 90x190cm
Mengisztu Hailé Mariam és más felső tábornokok ülve nézik az ünneplőeket

geez (ge'ez) nyelvű feliratokkal
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (3 213 EUR*, 3 478 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%