Lotz Károly köre

Az Idő allegóriája

Technika: olaj, vászon
Méret: Ø 134 cm
j.b.l.: Lotz / MNG bírálati szám: 1612/968

Ár: 560 000 Ft (1 799 EUR*, 1 947 USD*)