119

Lotz Károly köre

Az Idő allegóriája

Technika: olaj, vászon
Méret: Ø 134 cm
j.b.l.: Lotz / MNG bírálati szám: 1612/968
Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 285 EUR*, 1 391 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%