178

Homan Károly (1894-1972)

Az ihletett művész és a kíméletlen kritikus

Technika: olaj, vászon
Méret: 95 x 70 cm
j.b.l.: Homan Károly
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%