166

Telepy Károly (1828-1906)

Az új aligai út, 1900

Technika: olaj, vászon
Méret: 19,5 x 22 cm
j.b.l.: Telepy K

kiállítva:
* Telepy Kiállítás, Budapest, Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat városligeti Műcsarnokában, 1906 (kat. 487.)
* Telepy Károly hagyatékának kiállítása, Budapest, Könyves Kálmán Szalon, 1907 (kat. 143.)
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%