Ázsiai stílusú falitéka

19. század második fele, keményfatest, mattított fekete, a figuráknál lakkozott, ornamentális, virágos és figurális díszítésekkel, két ajtóval két fiókkal, 52 x 48 x 20 cm, sérült, darabkák hiányoznak