Bachruch ezüst kávéskészlet
Bachruch ezüst kávéskészlet
Bachruch ezüst kávéskészlet

25

Bachruch ezüst kávéskészlet

800-as finomságú ezüst, 417 g, kanna, kiöntő cukortartó, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, Bachruch mesterjegy
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%