Bachruch ezüst kínálókosár
Bachruch ezüst kínálókosár

23

Bachruch ezüst kínálókosár

800-as finomságú ezüst, 364 g, 17 x 17 x 17 cm, jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, ABA (Bachruch) mesterjegy
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
ezüst