Bachruch ezüst tál

116

Bachruch ezüst tál

Méret: 1090 g, 37 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, ABA mesterjegy
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%