Bachruch ezüst tálca
Bachruch ezüst tálca

39

Bachruch ezüst tál

800-as finomságú ezüst, 1653 g, 70 x 32 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, Bachruch mesterjegy
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%