Bachruch ezüst tálca párban

80

Bachruch ezüst tálca párban

Méret: 2000 g, 20,5 x 44,5 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, Bachruch A Succ, BAB mesterjegy ( 19 )
Kikiáltási ár: 670 000 Ft (2 153 EUR*, 2 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%