Bachruch ezüst tálca párban

Bachruch ezüst tálca párban

Méret: 2000 g, 20,5 x 44,5 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, Bachruch A Succ, BAB mesterjegy ( 19 )