Bachruch ezüst talpas kínáló tál

26

800-as finomságú ezüst, 458 g, 17 x 23 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, BA mesterjegy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%