71

Bachruch ezüst tányér

Méret: 18 cm
178 g, jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, Bachruch mesterjegy
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%