108

Bada Dada (1963-2006)

Cím nélkül (2004)

Technika: olaj, laminált padlólap
Méret: 42 x 13 cm
j.j.l: Bada Dada Tábor 4, Horozik Magdolna 2004 I. 18
HUF 300 000 — 400 000
EUR 833 — 1 111
USD 917 — 1 223

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%