83

Bada Dada (1963-2006)

Szt Rozmár, kis elefánt, eutanázia (2003)

Technika: olaj, vászon
Méret: 24 x 15 cm
j.b.l.: Tibi 2003
HUF 250 000 — 400 000
EUR 694 — 1 111
USD 765 — 1 223

Kikiáltási ár: 140 000 Ft (389 EUR*, 428 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00