Bada Dada Tibor: Főnix Nagydíj (Eszék, 2002)

Bada Dada Tibor (1963-2006)

Főnix Nagydíj (Eszék, 2002)

Technika: vegyes technika, karton
Méret: 20,5 x 28,5 cm
j.b.l.: Eszék-Roxfort
j.j.l.: 2002 június 28.
j.h.: Bada Dada