Bada Dada Tibor (1963-2006)

Örvénylány, Budapest 2000

Technika: olaj, fa
Méret: 70 x 70 cm
j.h.: Bada Dada 2000

sérült
Kikiáltási ár: 360 000 Ft (955 EUR*, 1 040 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%