151

Csák Máté (1938)

Badacsony

Technika: akvarell, papír
Méret: 70 x 100 cm
jelezve hátoldalon: Csák Máté 1989
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%