Gaál Domokos: Badacsony lábánál

119

Gaál Domokos (1940-2009)

Badacsony lábánál

olaj, farost, 60 x 80 cm, j.b.l.: Gaál D.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%