Dudinszky jelzéssel: Badacsony látképe/ hátoldalon Paradicsomszüretelők

38

Dudinszky jelzéssel

Badacsony látképe/ hátoldalon Paradicsomszüretelők

Technika: olaj, karton
Méret: 30 x 40 cm
j.j.l.: Dudinszky 42
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%