Dallos Ferenc (1928-2001)

Badacsony Szigliget felöl

Technika: olaj, farost
Méret: 45 x 61 cm
j.j.l.: M. Dallos J.

Ár: 85 000 Ft (273 EUR*, 296 USD*)